Bublinková obálka je nenahraditeľný pomocník

Drobné darčekové predmety – chystáte sa otvoriť e-shop s darčekovými predmetmi a predávať napríklad umelé kvety, hrnčeky, dekoratívnu výzdobu na Vianoce a Veľkú noc, detské hračky, stavebnice a výtvarné potreby, diáre a kalendáre alebo predmety určené na potlač? Potom by ste mohli upotrebiť bublinkové obálky. Postačí do obálky vložiť tovar iba zabalený do papierového obrúska a bublinky sa vo vnútri obálky postarajú o dostatočné zabezpečenie pred mechanickým poškodením.

bublinky z fólie

Odosielanie dôležitých dokumentov – ak vám záleží na tom, aby ste doručili zákazníkom alebo príbuzným či známym niektoré dôležité dokumenty a listiny, potom ich uložte do obálky s bublinkami, ktoré zaistia to, že sa nebudú prehýbať, deformovať a stláčať. Môžete to urobiť aj tak, že uložíte dokumenty do bublinkovej obálky, a tú potom vložíte do bezpečnostnej plastovej obálky s lepiacim prúžkom. Túto zásielku potom môžete pred odoslaním poistiť na vyššiu čiastku.

papierová obálka

Obálka na dovolenke – bublinkové obálky sa uplatnia aj na dovolenke, ak radi zbierate rôzne suveníry. Môžete do obálky uložiť morské lastúry, okruhliaky, šišky ihličnatých stromov, drevené samorasty alebo sušené rastliny. Obálku potom ale musíte vložiť do batožiny v mieste, kde nebude príliš stláčaná okolitými predmetmi.

Obálka v kempe – ak trávite dovolenku v kempoch, napríklad ako turisti či vodáci, môže sa vám už použitá obálka pred vyhodením hodiť na posedenie pri táboráku alebo na trávniku pred stanom, kde zmäkčí a zateplí povrch oveľa lepšie, než sedacie vankúšiky.

Obálka pre deti – obálky s bublinkami užijú aj deti pre svoje hry v detskej izbe. Môžu si do nich ukladať figúrky, dieliky stavebnice alebo puzzle, výtvarné potreby, prírodný materiál na tvorbu zvieratiek alebo koláží (jesenné farebné listy, gaštany, žalude), guličky na hranie, sponky do vlasov a ďalšie drobnosti z písacieho stola.