Senzuálne masáže v Bratislave pre jej návštevníkov

Cestujete napríklad služobne (pracovne) do Bratislavy a máte tu na starosti kontakt s vašimi klientmi alebo kooperujúcou firmou, aby ste tu zaistili ďalšie formy spolupráce a naplánovali tak rozvoj vašej spoločnosti? Alebo ste v Bratislave na školení a výučbe pracovných zručností, výučbe jazykov a ďalších záležitostí spojených so zárobkovou činnosťou? Potom by sme vám mohli načrtnúť, že život nie je len o práci a že by ste mali venovať aj dostatok času odpočinku. Odpočinok v Bratislave je široký pojem a tak by bolo dobré vám tu ponúknuť aspoň niektoré možnosti, ako tráviť voľný čas.

Plavba po Dunaji – toto by ste si nemali nechať ujsť, pobyt na lodi pokojní myseľ a je to dokonalý relax. Plavbu je možné uskutočniť napríklad z Bratislavy až do Budapešti (a späť).

krásne dievča

Posedenie v kaviarni na moste SNP – nádherný výhľad na mesto z kaviarne vysoko nad hladinou Dunaja je tiež tým, čo v iných mestách na Slovensku nemôžete prežiť. Odporúčame do kaviarne zájsť v čase, keď zapadá Slnko.

Masážny salón – ak si chcete skutočne oddýchnuť a užiť si dokonalé erotické vzrušenie, ktoré vás nabije energiou, vyskúšajte v Bratislave senzuálne masáže. Môžete si tu zvoliť procedúru, ktorá vám vyhovuje, napríklad celotelovú masáž vrátane masáže mužského bodu G a lingamu. K životu tiež patrí hlboký vnútorný orgazmus a každý má právo na to ho prežiť. Aj vy. A orgazmus v masérskom salóne môže byť dokonca intenzívnejší, než pri klasickom sexe, pretože na masáži sa vám v plnom rozsahu venuje masérka a vy ste ušetrený fyzickej námahe.

mesto Bratislava

Návšteva Bratislavského hradu a ZOO – po senzuálnej masáži možno zatúžite byť niekde v pokojnom prostredí, a to vám umožní najlepšie pobyt v prírode, teda v Bratislave aspoň okolie Bratislavského hradu alebo zoologická záhrada.

Vyhliadka z televízneho vysielača na Kamzíku – ak máte radi krásne výhľady na mesto, nenechajte si ujsť návštevu reštaurácie s vyhliadkou na televíznej veži.