Okná na mieru

Staviate? Renovujete? Ak áno určite ste premýšľali nad plastovými oknami a dverami. Spoločnosť LMmont má pre vás práve skvelú ponuku. Plastové okná značky VEKA a plastové okná značky DECEUNINCK. Jedná sa o plastové okná ktoré pre vás vieme vyrobiť na mieru. Zverte svoje plastové okná profesionálnej spoločnosti a nechajte si vyrobiť kvalitné plastové okná. Plastové okná z radu VEKA – SOFTLINE 82MD je jedným z viacerých ponúkaných plastových okien s prevedením trojsklo. Konštrukcia okien týchto profilov sa vyznačuje krásnou estetickou líniou a vysokou kvalitou pri tepelnej izolácii, tesnosti a akustike.

plastové okná

Tieto plastové okná sú vysoko odolné voči poveternostným podmienkam a iným prírodným živlom, ale taktiež aj voči časovému náporu. S týmito plastovými oknami dosiahnete vysokú úsporu tepla a fantastickú tepelnú izoláciu. Zasklenie týchto okien obnáša hrúbku od 24 do 52 mm čo je ideálne pri tepelnej izolácii. Usadenie samotného zasklenia je do hĺbky 25 mm vďaka čomu sa odstránia tepelné mosty „a zvýši sa samotná bezpečnosť okien. Pri plastových oknách z radu DECEUNINCK – plastové okno ELEGANT INFINITY Vám prináša zaujímavý celkový dizajn a profil týchto okien. Tieto okná sa vyznačujú výnimočne úzkou falcov. Len 9 mm.

okná sklá

Prvý výrobe rámu týchto plastových okien boli použité oceľové výstuže kde je profil vybavený stredovým tesnením pre zvýšenie parametrov vodotesnosti. Tieto plastové okná sú vybavené všetko moramo technológiou ktorá zvyšuje dokonalú tepelnú izoláciu až do 0,93 W/m2K. Štíhle a elegantné jednoduché hrany tohto plastového okna dodajú máš mu domu eleganciu. Výber povrchovej úpravy poskytuje hladkú, matnú štruktúru dreva. Tento produkt je plne recyklovateľný. Samozrejme, na www.lmmont.sk si môžete v pohode domova pozrieť našu celkovú ponuku a nechať si vytvoriť cenovú ponuku pre vaše plastové okná na mieru.