Masáž pomocou erotiky

Masáž slúži na uvoľnenie vášho celého tela. Radi svoje myšlienky nechávate pred bránou masážneho salóna? Čo tak vyskúšať si nejaký iný druh masáže?

Jednou z možností je erotická masáž Tatradiamond. Nie je ako klasická masáž. Pri tejto masáži sa naozaj odreagujete a prejdete na iné myšlienky. Navyše, ak máte peknú masérku k dispozícii, môžete pri konci erotickej masáži aj vyvrcholiť. Je to v tejto masáži dovolené? Odpoveď je jednoznačná, áno. Správne a vhodne vybraný druh masáže vás naladí na tú správnu energiu a uvoľní vaše stuhnuté telo, čo pri pracovných činnostiach naozaj ukrutne potrebujete. Vydajte sa do rozkoše erotickej masáže. Užijete si ju naplno a prídete naozaj na úplne iné myšlienky. Je to také jednoduché, stačí si zarezervovať termín masáže a užiť si ju.

masírovaná žena

Vy, ako klient, sa pred začiatkom masáže musíte oboznámiť, čo všetko sa môže vykonať v tejto masáži a aké sú vaše hranice prípustnosti. Čo všetko znesiete, alebo na čo všetko sa cítite. Erotická masáž nie je pre každého. Mnohí si ju mýlia s poskytovaním erotických služieb alebo s erotickými klubmi. Erotická masáž však taká nie je. Vykonáva sa v masérskom salóne, kde máte úplné súkromie a intimita je tu na prvom mieste.

Masážou si uvoľníte telo, masérka sa vám pokúša uvoľniť každý jeden stuhnutý sval, prechádza hlavou, vlasmi, rukami či nohami, no nevynechá ani intímne partie. Každý jeden dotyk od krásnej masérky vás čoraz viac bude vzrušovať.

oleje na masírovanie

Pri erotickej masáži sa častokrát používajú rôzne sviečky, oleje, vône a salónom sa rozlieha jemná a príjemná hudba, ktorá nadväzuje na to, čo sa bude odohrávať a ako bude masáž prebiehať. Ocitnete sa ako v raji. Prejdete na iné myšlienky a necháte sa rozmaznávať rukami vašej masérky. Tá presne vie, čo má robiť. Má na to rôzne kurzy. Nebojte sa jej zveriť do rúk.