Kvalitní nuru masáže

Nuru masáž je známa najmä ako erotická masáž, ktorej korene siahajú až do Japonska. Slovo „nuru“ pochádza z japonského slova pre „klzký“. Avšak prečo? Podľa tradičných praktík, masérka alebo masér, zaliati špeciálnym japonským masážnym gélom Nuru, využíva na masírovanie klienta alebo príjemcu celé telo, čím sa vyvára omnoho väčšie množstvo telesného kontaktu ako pri klasickej tantra masáži. Gél je bezfarebný, bez zápachu a jeho zaujímavosťou je, že je vyrobený z prírodných morských rias Nori, od ktorých pochádza samotný názov masáží. Okrem rias Nori taktiež obsahuje výťažky z aloe vera, ktoré sú mimoriadne dobré na hydratáciu a regeneráciu pokožky. Nuru masáž si môže klient vychutnať na masážnom stole, posteli, nafukovacom matraci, proste kdekoľvek sa cíti najpohodlnejšie.

nuru masáž

Výhody nuru masáží

Pre niektoré páry môže byť nuru masáž https://www.tantradiamond.sk/zakladny-prehlad-vsetkych-druhov-tantra-masazi/ práve tým, čo potrebujú na okorenenie svojho milostného života. Pokrytie Nuru gélom a vzájomné kĺzanie tiel môže nielen vytvoriť nové pocity, ale tiež zaiste pomôže cítiť sa pohodlnejšie a sebavedomejšie vo svojom vlastnom tele. Počas týchto praktík sa objavuje viac než len fyzické a sexuálne spojenie partnerov. Nuru masáže sú svojou povahou intímne, a preto môžu zlepšiť emocionálne vzťahy tým, že obaja partneri ukazujú a odkrývajú svoju najzraniteľnejšiu stránku. Práve pre tento fakt vníma japonská kultúra nuru masáž ako spôsob, pomocou ktorého sa môžu partneri spoločne vydať na spoznávanie duchovnej cesty a spirituality.

masáž pro dva

Je taktiež dokázané, že práve Nuru masáže pomáhajú zmierniť stresové a úzkostné stavy, a tým znižujú celkové napätie, ktoré môže mať značný vplyv na partnerský život. Okrem toho zmierňujú stuhnutosť kostrových svalov a pomáhajú pri zrýchlení liečby poranení či ochorení. Aby toho nebolo málo, je užitočný aj pre ženy trpiace syndrómom polycystických vaječníkov (skrátene PCOS) a menopauzou.