Čistenie, údržba a oprava kanalizácie

V prípade, že hľadáte niekoho, kto Vám odborne poradí a pomôže vyriešiť takmer akýkoľvek problém s Vašou kanalizáciou, je tu pre Vás Michal Kuchař Ab-krtkovanie z našej spoločnosti AB-Krtkovanie. Sme spoločnosť s profesionálnym prístupom a dlhoročnými skúsenosťami s prácami súvisiacimi s kanalizačným potrubím. S pomocou našej modernej techniky vieme problém, ktorý vznikol v útrobách Vašej kanalizácie, lokalizovať a odhaliť. Vyhľadanie problému realizujeme za pomoci TV monitoringu kanalizácie a potrubia. Počas neho je do potrubia zavedený kamerový systém, vďaka ktorému vidíme presné miesto a príčinu vzniknutého problému.

wc

Tým pádom vieme správne rozhodnúť, akou metódou bude najvhodnejšie závadu odstrániť. Rozhodnúť sa môžeme pre elektromechanické čistenie potrubia, čiže krtkovanie. Odstránime ním nečistoty a usadeniny hlboko v potrubí a obnovíme tak funkčnosť Vašej kanalizácie. Ďalší spôsob, ktorým môžeme upchaté alebo zanesené potrubie efektívne vyčistiť je vysokotlakové čistenie potrubia. Do potrubia je tak vpustený vysoký tlak vody, čím sa odstránia nečistoty a usadeniny v potrubí. Vysokotlakové čistenie je ideálna metóda na preventívne čistenie potrubia a kanalizácie. Niektoré problémy s potrubím však krtkovanie vyriešiť nedokáže.

odtok vody

Medzi ne patrí napríklad prasknuté, preliačené, či inak mechanicky poškodené potrubie. V tom prípade pristupujeme k odbornej oprave. Pomôcť Vám vieme aj neinvazívnym spôsobom, to znamená bez nevyhnutnosti realizovania výkopových prác. Tie sú totiž finančne náročné, a to obzvlášť v prípade, ak porucha nastala pod cestnou komunikáciou alebo inou plochou betónu, alebo asfaltu. Neváhajte, a kontaktujte nás, či už požadujete preventívne čistenie potrubia, spriechodnenie upchatého potrubia alebo opravu prasknutého potrubia. Sme tu pre Vás nonstop na telefónnom čísle 0940 367 897 a pomáhame riešiť problémy s kanalizáciou na celom území západného Slovenska.