Založenie spoločnosti

Tí, ktorí majú záujem o rýchly štart podnikania, určite ocenia možnosť kúpy pripravenej spoločnosti, ktorá je určená na vykonávanie podnikateľských aktivít už v priebehu niekoľkých pracovných dní. Založenie spoločnosti nie je jednoduchý proces na pár klikov. Pri založení spoločnosti je potrebné dodržať určitý postup, ktorý vyplýva z platnej legislatívy. Založenie spoločnosti prostredníctvom advokátskej kancelárie môžete realizovať formou online z domácich priestorov a bez nutnosti návštev jednotlivých organizácií. Sprostredkovateľská spoločnosť, ktorá sa venuje zakladaniu spoločností zariadi potrebné administratívne úkony a komunikáciu s príslušnými inštitúciami. Ak preferujete takýto spôsob naštartovania vášho podnikania, sme tu pre vás.

založenie spoločnosti

Založenie sro https://ezmluva.sk/zalozenie-spolocnosti-s-r-o predstavuje spôsob, ako začať podnikať za rýchly čas bez nutnosti vybavovania, čakania, dokladovania, študovania príslušných predpisov a podobne. Sprostredkovateľská spoločnosť je tu preto, aby tieto úkony odviedla za vás. V databáze našej spoločnosti nájdete zoznam spoločností, ktoré sú určené na predaj. Vyberiete si spoločnosť, ktorá s vami súhlasí, ktorá vám vyhovuje. Prípadne môžete zmeniť príslušné údaje o spoločnosti a prispôsobiť si ich vlastným požiadavkám.

Vyberať si môžete zo spoločností, ktoré nikdy nepodnikali ako aj zo spoločností, ktoré sa podnikaniu venovali, takže majú účtovné záznamy a určitú históriu. Obidva typy spoločností sa vyznačujú istými výhodami. Niektoré zo spoločností sú evidované ako platcovia dane z pridanej hodnoty, čo umožňuje zníženie základu dane o odpočítateľné položky, ktoré sa vzťahujú k tomuto typu dane.

vybavenie formou online

Prvým vašim krokom pri záujme rýchleho štartu vášho podnikania je výber spoločnosti a vyplnenie nezáväznej objednávky. Následne vás oboznámime s ďalším postupom. Od vás budeme potrebovať prislúchajúce údaje a úradne overené podpisy. Deň zápisu spoločnosti do obchodného registra sa považuje za deň, kedy preberáte zodpovednosť za vašu spoločnosť a začínate podnikať. Naša spoločnosť, ktorá ponúka aj poradenské služby pre začínajúcich podnikateľov je tu pre vás.