Svet na kolieskach

Spoločnosť PK GROUP poskytuje plastové obaly a prepravky pre široký priemysel, či už v potravinárstve ale aj vo farmaceutickom priemysle a v mnohých ďalších. Ponúkame rôzne typy plastových prepraviek a vozíkov vhodných pre priemyselné dopravníky, taktiež tu nájdete rôzne druhy sudov, barelov, termoboxov, ako aj plastových paliet a ich príslušenstiev.

K základným príslušenstvám patria kolieska. V ponuke nájdete kolieska na vozík, nábytkové kolieska, ďalej prístrojové kolieska ale aj transportné priemyselné kolesá a mnoho ďalších.

kancelária nábytok

V sekcii nábytkových koliesok nájdete bežné nábytkové kolieska ako aj dizajnové kolieska.

Pri dizajnových kolieskach sa môžete tešiť na ich celkové zaujímavé prevedenie a taktiež ich funkčnosť. Je možné vyberať si z otočných koliesok, ako je napríklad Dizajnové koliesko PKD 65, otočné, ktoré je naviac vybavené brzdou. Povrchová úprava tohto dizajnového kolieska spočíva na termoplastickej gume, vďaka čomu toto koliesko nevydáva pri manipulácii žiadny hluk. Polyamidová vidlica kolieska je vybavená priechodným otvorom pre uchytenie na nábytok, čo umožňuje jeho ľahkú montáž. Priemerná nosnosť dizajnových koliesok je do 50kg.

Pri nábytkových kolieskach nájdete množstvo druhov týchto koliesok, kedy si môžete vyberať z ich veľkosti. Samozrejmosťou je kvalita a odolnosť týchto koliesok. Sú vyrobené z oceľového výlisku, ktorý je dostatočne odolný pri záťaži, čo v priemyselnom odvetví oceníte. Tieto kolieska sú otočné, čo umožňuje ľahkú manipuláciu s bremenom. Samotné upevnenie týchto koliesok spočíva na doske, ktorá je súčasťou koliesok.

koliesko vozík

V neposlednom rade je nutné pripomenúť možnosť zakúpenia si náhradných dielov na tieto kolieska a teda Zakúpenie si čapov a platničiek. Čap má šesťhranný krúžok so závitom. Platničky je možné si u nás zakúpiť pre nábytkové kolieska a taktiež aj pre nábytkové dizajnové kolieska.

Všetky nábytkové kolieska Vám uľahčia manipuláciu vo Vašej kancelárii pri presúvaní nábytku, či konferenčných stolov. Už sa nemusíte obávať premiestnenia ťažkej kartotéky, s nábytkovými kolieskami si presúvanie a teda premiestňovanie uľahčíte.