Seďte pri šoférovaní bezbolestne

Nevyhneme sa tomu – sedenie v autách je našou každodennou záležitosťou a ak sa niekam potrebujeme presunúť, nemáme na výber. Pri krátkych trasách to tak nezbadáme, to trasy dlhšie nám dajú poriadne zabrať. Sedenie samotné ako také v nesprávne polohe poriadne zaťaží chrbát a celú krížovú oblasť a ak chrbtovej časti neposkytneme oporu, čoskoro to pocítime aj fyzicky. Problémy s chrbticou má v súčasnosti takmer každý človek a čo je alarmujúce, do štatistík pribúda čím ďalej tým viac mladých ľudí a hranica veku sa stále znižuje. Sedenie za volantom tomu tiež nepomáha, preto si treba pomôcť ako sa len dá ešte v období, keď žiadne bolesti necítime nie až vtedy, keď je potrebné riešiť to. Bolesti v chrbtovej oblasti nie sú ničím príjemným a často nás oberajú o vykonávanie toho, čo máme naozaj radi a znemožňujú užiť si voľný čas plnohodnotne.

šoférovanie

U nás na www.zdravie-shop.sk teraz nájdete malú pomôcku, ktorá dokáže veľké zázraky. Už viac pri šoférovaní alebo dlhšom sedení v autách nemusíte trpieť a rátať kilometre, kedy vystúpite a bude sa môcť aspoň trochu ponaťahovať. Bedrová opierka do auta bude pre Vás ako stvorená v prípade, ak cestujete autom každý deň a obzvlášť pre tých, pre ktorých je auto aj ich zamestnaním. Profesionálni šoféri to majú ešte o niečo náročnejšie a ich chrbát spolu s krížami dostávajú zabrať poriadne. Uľahčite si prácu a seďte pohodlne s opierkou, ktorá Váš chrbát a bedrovú časť zastabilizuje a nebude sa tak namáhať. Pre Vás bude tým pádom čas strávený v aute príjemnejším, pohodlnejším a nemusíte sa báť, že sa skôr či neskôr ozve Váš chrbát s bolesťami.

bolesti chrbta

Ak takú opierku ešte nemáte, je najvyšší čas zmeniť to. Pokojne ňou môžete obdarovať aj svojich blízkych, ktorý trávia v aute priveľa času – pomôžete im tým do budúcna a určite Vám za takýto praktický darček budú vďačný. Zdravie je to jediné čo máme, využite preto všetky dostupné pomôcky, ktoré Vám ho zachovajú stopercentné aj vo vyššom veku.