Nohavice na telo milujú aj muži, hlavne skinny džínsy

Mladšia generácia mužov má dnes na výber viac štýlov ako si vystavať šatník a aj oveľa širšie možnosti, čo je výhoda oproti minulosti, keď sa museli prispôsobovať ponuke, dnes je to skôr naopak, výber je taký široký, že niekedy je problém nájsť sa v tých množstvách štýlov. Ak však viete, čo chcete na seba natiahnuť alebo čo vás charakterizuje, módne značky sú vám k dispozícii aj na internete. Skinny džínsy si obľúbili nielen ženy, ale aj určitá skupina mladých mužov, ktorí si môžu dovoliť poodhaliť siluetu svojej postavy, symetrickú a štíhlu líniu a vypracované svaly. Nohavice „na telo“ totiž nemilosrdne ukážu všetok tuk navyše a pri nevhodnej kombinácii odevov môže byť výsledný efekt rozpačitý.

Pri cestovaní sú džínsy výborná voľba

Veľmi tesné nohavice však lekári neodporúčajú nosiť veľmi často, lebo zo zdravotného hľadiska majú negatívny vplyv, ak ich však vytiahnete iba sporadicky, nie je to problém. Pohodlný elastický materiál, teda džínsovina, je základ, aby ste sa mohli hýbať a sedieť bez obmedzenia. Vhodné sú na mnohé príležitosti, tradičná modrá farba je ľahko kombinovateľná so všetkými typmi vrchných odevov, elegantnejšie tmavé skinny jeans pánske odtiene alebo čierna dokonca môžu suplovať látkové nohavice aj pri slávnostnejších príležitostiach.

\'Rozhodnutie

Nohy obuté do tenisiek či iných topánok budú dobrým základom pre vytvorenie zaujímavého outfitu počas dňa. O kvalite výrobku sa najskôr presvedčte, až potom nakupujte, aby ste nevyhodili peniaze za lacný produkt, ktorý o pár týždňov stratí svoj tvar a na postave už nebudú vyzerať dobre. BIG STAR je zárukou, že nakúpite džínsy ušité z kvalitného materiálu a v priliehavom strihu, pekne vytvarované a prepracované do detailov. Ku skinny džínsom si môžete dovoliť obliecť takmer čokoľvek, tričká, košele, mikiny, svetre či bundy, z iného materiálu alebo si vytvoriť celý outfit iba z džínsoviny, budete trendy a zároveň sa budete cítiť pohodlne. Občas treba vyskúšať aj niečo netradičné a výsledok môže byť veľmi originálny, no musíte sa na to cítiť a mať dosť sebavedomia.