5 dôvodov, prečo používať olejový parfém miesto aviváže

Dnes sa spolu pozrieme na 5 skvelých dôvodov, prečo používať olejové parfémy, ktoré sú určené na pranie bielizne. Používajú sa totiž namiesto aviváže. Už tradične slúži aviváž na zmäkčenie bielizne, ale aj na príjemnú sviežu vôňu, ktorá evokuje každému čistotu, dobrý pocit, istotu a mäkkosť, jednoducho domov ako taký. Práve olejové parfémy do prania sú prevratným vynálezom, ktorý umožnil doslova boom vôní na bielizni.

parfém

Voňavé pranie je naozaj pre každého

  1. Sofistikovaná vôňa s kompozíciou parfému. Olejové parfémy do prania Essentia majú niekoľko presne poskladaných vonných zložiek, ktoré sú vyrobené z prírodných vôní, konkrétne s esenciálnych olejov. Každý takýto parfém má hlavu, srdca a základ, podobne ako telový parfum. Vône sú teda naozaj kvalitné a sofistikovane pospájané, aby vytvorili jedinečný zážitok.
  2. Praktické používanie. Dôvodom číslo dva, prečo používať tieto inovácie do prania je veľmi jednoduché a praktické aplikovanie. Nejde totiž o nič zložité. Stačí nakvapkať malé množstvo podľa návodu do dávkovača práčky na aviváž. Počas pracieho procesu práčka na konci zmieša parfém s vodou a aplikuje na bielizeň. Tým sa dostane parfém do každého kúsku.
  3. Menšia spotreba. Veľkou výhodou je aj menšia spotreba parfému, nakoľko je veľmi koncentrovaný. Netreba ho teda až tak veľa, aby ste vytvorili sviežu a silnú arómu. Niekomu postačí 5 ml a niekto potrebuje tých maximálnych 20 ml. Takto si môžete intenzitu vône regulovať sami.

sada parfémů

Tam, kde je vôňa prichádza uvoľnenie

  1. Obrovská variabilita vôni a flexibila. Na výber je 18 krásnych vonných kompozícií. Každá vôňa do prania je jedinečná a príjemná. Táto variabilita umožňuje meniť vôňu bielizne častejšie, podľa sezóny alebo nálady. Nemusíte čakať, kým miniete veľké množstvo, ako napríklad pri aviváži. Menšie balenia sú preto výhodou.
  2. Dlhotrvácnosť vône. No a nakoniec treba zdôrazniť, že sú vône naozaj dlhotrvajúce. Vydržia dlhšie než bežná aviváž, čo je vskutku príjemný benefit.