Získajte vlastnú spoločnosť a podnikajte

Dajte Vášmu úspechu šancu a začnite podnikať. Ak máte skvelý podnikateľský plán, no neviete, ako začať, pomôže Vám expert na štart do podnikania. Je ním spoločnosť For One Business, ktorá sa špecializuje na vytváranie spoločností pre ich budúcich majiteľov. Využite ich skvelú ponuku na predaj firmy s dph a zvoľte si najjednoduchší spôsob nadobudnutia Vašej vlastnej spoločnosti. Kúpou hotovej, alebo inak povedané ready made firmy, ušetríte množstvo času, ktoré by ste strávili časovo náročným zakladaním firmy. Odpadne Vám povinnosť vybavenia identifikačného čísla organizácie.

peniaze

Vaša nová firma už totižto bude mať priradené IČO a rovnako aj daňové identifikačné číslo, takzvané DIČ. Od spoločnosti For One Business kúpite firmu, ktorá má plne splatené základné imanie a vďaka profesionálnemu vypracovaniu dokumentov advokátom, bude absolútne pripravená na prevedenie na Vás, čiže nového majiteľa. Na webovej stránke spoločnosti For One Business nájdete širokú ponuku rôznych firiem, z ktorých si určite dokážete vybrať tú pravú pre Vás. Pri každej firme na predaj nájdete aj jej presnú cenu. Táto suma zahŕňa poplatok za zmenu spoločníka, konateľa, sídla, ale aj obchodného mena.

práca s notebookom

Pokrýva rozšírenie, aj zúženie predmetov podnikania. Obsahuje aj súdny poplatok, ktorý sa platí za zápis zmien v Obchodnom registri. Ďalšie úkony, ktoré už zahŕňa suma za predaj firmy nájdete na webovej stránke. Nemusíte o vlastnom podnikaní donekonečna len snívať. Dajte svojim plánom šancu na úspech a zmeňte svoj život. Vydať sa na cestu podnikania je veľkým rozhodnutím, no ak máte zmysel pre obchod, môžete očakávať veľké výsledky. Nie vždy pôjde všetko podľa plánu, no minimálne založenie firmy spoločnosťou For One Business bude zaručene bezproblémovým a rýchlym procesom so zdarným koncom. V prípade nejasností Vám radi pomôžu na telefónnom čísle +421 905 341 866.