Život máme v rukách

Dnes sa ešte pozrieme na koreň zdravia ľudí. Lieky a naše zdravie. Prečo práve téma lieky a naše zdravie? Tak ako aj v predchádzajúcom článku na tému zdravie som opomenula lieky a DR. HAY ktorému lekári predpisovali rôzne lieky či infúzie a injekcie ktoré mu poškodili ešte viac zdravie jeho zdravie. Ako ďalší príklad by som uviedla môjho bratranca ktorý mal zdravotné problémy ktoré vyplývali z jeho nadváhy. U neho bol najväčší problém že veľmi veľa a stále fajčil nedal si od nikoho povedať aby nefajčil. Ja som mu tiež dohovárala ale nedbal bral kvantá škodlivých liekov. Len svoje si hovoril že zmena stravy mu nepomôže ani keby prestal fajčiť. ďalší jeho problém bola jeho ťažká povaha bol často negatívne naladený. Ja ako Blogerka – FOOD som mu dohovárala aby skúsil alternatívnu medicínu tzv. bio stravu či vegetariánsku alebo Raw stravu alebo bylinkovú terapiu no nadarmo som mu dohovárala.

zdravie máme jedno

Dlhé roky trpel chodil do práce radšej mohol byť doma na invalidnom dôchodku podotýkam plnom a venovať sa sebe. Mal aj choré srdce veľmi. Robil ťažkú namáhavú prácu ako živnostník nosil ťažké plastové okná. Pritom málo zarobil a platil veľké odvody . Jedno leto utrpel ťažký úraz spadol z rebríka a ten mu veľmi poranil nohu až tak sa mu do rany dostala infekcia. Bol aj na ošetrenie v špitáli vyčistili mu ranu ale práve preto že mal dlhodobé zdravotné problémy sa mu to ťažko hojilo. Postupom času mu noha ostala po členok čierna a dostal gangrénu aj tak že nemal cukrovku mu nohu napokon zobrali. Bol v špitáli niekoľko mesiacov až napokon zomrel. Mal iba 50 rokov. V roku 2017 oslavoval 50 rokov . aj keď mal roky zdravotné problémy zdalo sa že bude všetko v poriadku . No skutočnosť bola iná. Ešte sa snažil usmievať čo u neho bolo málokedy bola som prekvapená v očiach mal aj slzy a my tiež.

kontrola nad sebou svojím zdravím

Mal veľa zdravotných komplikácii no predovšetkým lekári zanedbali u neho starostlivosť. Keby by boli dali do Nitrianskej alebo Bratislavskej nemocnice mohol ešte niekoľko rokov žiť. lekári tzv. odborníci sú len obyčajní mäsiari. Viem podľa seba prekonala som silný zápal pankreas mala som dlhé roky problémy čo aj mám chronický zápal pankreasu aj žlčník a histamín. Bola som aj v špitáli na infúzie. Môj zlom nastal vtedy keď som sa rozhodla postúpiť liečbu nie kadejakými liekmi aj keď beriem enzým na pankreas KREON  histamín REVICOLIN ale snažím sa ísť správnou cestou. Chcem písať ešte odborníkovi lekárovi nie šarlatánovi ale MUDR BUKOVSKY ohľadne seba. Ono síce som podstúpila pred rokom hadicu aj CT vyšetrenie ale najviac blbé vyšetrenie je hadica u lekára GASTRO ešte odpornejšia je KOLONOSKOPIA aj to mi odporúčali des. Tento dej článku má päť strán len sem sa nevojde. Daj si pozor na seba chráň si zdravie. Je bola tu mamina švagriná doniesla čerešne mňam dali sme ci rozprávali sme sa o všeličom domáce je domáce.