SEGUM – posteľ LINEA

Máte doma starú, vŕzgajúcu a zničenú posteľ, na ktorej neviete ani zaspať? Hľadáte kvalitnú a cenovo dostupnú posteľ s úložným priestor, ktorá je navyše aj štýlová? No ale všade vidíte predražené postele, ktoré ani nevyzerajú dobre. Tak si nenechajte ujsť našu skvelú ponuku! Pripravte sa na nový level spánku s čalúnenou posteľou LINEA segum.sk! Dočkajte sa pohodlia a funkčnosti, o ktorom ste len snívali, a to všetko v štíhlom a jednoduchom dizajne, ktorý sa hodí aj do menších priestorov. Posteľ LINEA nie je len o pohodlnom spánku. Je to tiež o skvelej funkcionalite a priestore pre vaše veci. Posteľ vám ponúka veľký úložný priestor s praktickým otváraním, takže sa nemusíte obávať, kde uložíte svoje periny, vankúše, deky alebo iné veci. Úložný priestor je veľký podľa toho aký rozmer postele si vyberiete.

posteľ LINEA

Máte radi, keď sa veci prispôsobia vašim potrebám? My tiež! A práve preto sme pre vás vytvorili posteľ LINEA s možnosťou výroby s polohovateľným roštom pri hlave aj pri nohách. Alebo si môžete vybrať rošt s puzdrami s dvojitým pružením pre dosiahnutie lepšieho kopírovania tvaru tela. Takže si môžete vychutnať spánok v posteli, ktorá je dokonalou kombináciou pohodlia a funkčnosti.

U nás si môžete “vytvoriť” vlastnú posteľ. Môžete vyberať z rôznych rozmerov postele, ktoré sú od 200×90 cm až 200×200 cm, poťahy na posteľ máme v materiáloch: kožienka, látka, aquaclean a pravá koža, farby sú na výber rôzne a nožičky sa vyrábajú z Bukového dreva, bukového dreva alebo sú kovové. Je len na vás ako si svoju posteľ poskladáte.

uložny priestor postel LINEA

Nenechajte túto príležitosť prejsť okolo vás, bez povšimnutia. Objednajte si svoju novú čalúnenú posteľ LINEA ešte dnes a zažite kvalitný spánok, aký ste si vždy priali. Naviac, s našou posteľou LINEA získate aj veľký úložný priestor, ktorý vám umožní udržiavať poriadok vo vašej spálni. Neváhajte, posteľ LINEA je tou správnou voľbou pre vás!