Riešenie pre začínajúcich podnikateľov

Pre zažínajúcich podnikateľov, ktorý nechcú investovať peniaze do kúpy alebo prenájmu priestoru na podnikanie, je riešením prenajať si virtuálne sídlo za prijateľnú sumu. Toto miesto je zapísané priamo ako sídlo v obchodnom registri. Je vhodné pre podnikateľov, ktorý nepotrebujú tráviť čas dennodenne priamo v prevádzke a chcú oddeliť svoj súkromný život od pracovného. Virtuálne sídlo 41business je nízke na náklady a nie je problém s preberaním a evidenciou pošty, keďže toto miesto je riadne zapísané v obchodnom registri. Je to moderné riešenie pre začínajúcich podnikateľov.

Kancelária pre administratívnu činnosť

Ušetria svoje finančné prostriedky a majú istotu v tom, že majú miesto na podnikanie. Informácie a ponuky o takýchto sídlach majú pre vás priamo 41business. Ak vám stačí miesto priamo na administratívnu prácu, máte k dispozícií virtuálne sídlo Bratislava 1, ktoré vám poslúži ako virtuálna kancelária. V ponuke máte okrem tohto virtuálneho sídla ešte ďalšie 2 a tými sú Púchov – Moravská 13 a Bratislava III. Bajkalská 5/A. Poplatok za poskytnutie virtuálneho sídla v Púchove je 12 eur mesačne, ak si ho chcete prenajať na 1 rok a 9 eur mesačne ak si ho chcete prenajať na viazanosť 2 rokov.

Administratívna pracovná činnosť

Ak chcete mať prístupnú aj poštovú schránku a spravovanie e-mailov priplatíte si ku tomu cenu 9 eur mesačne. Poplatok za poskytnutie virtuálneho sídla v Bratislave je 17 eur mesačne pri prenajatí na 1 rok a 12 eur mesačne pri viazanosti na 2 roky. Ak chcete mať prístup ku poštovej schránke a e-mailom, taktiež si priplatíte navyše 9 eur mesačne. Práve možnosť zabezpečenia virtuálneho sídla je najlepším riešením pre začínajúcich podnikateľov. Ušetria nemalé peniaze za prenájom, či kúpu nehnuteľnosti na podnikanie a taktiež veľké množstvo času pri hľadaní takýchto priestorov. Stačí si vybrať medzi týmito virtuálnymi sídlami a môžu hneď začať podnikať.