Čistenie kobercov

Koberce sú praktickým a estetickým doplnkom v domácností ale aj v kancelárii. Dotvárajú teplo domova a odhlučňujú miestnosť, a ak máte drahý perzký koberec mohli by sme povedať, že je aj prejavom luxusu. Koberec má ešte plno ďalších výhod napríklad sa relatívne ľahko udržiava. Deti si môžu sadnúť a hrať sa na zemi kdekoľvek v miestnosti a taktiež aj naši štvornohý miláčikovia majú radi zvaliť sa na mäkký koberec. Na druhej strane však sa do koberca usádzajú nečistoty a prach. Veľa ľudí ho aj nazýva”hltač prachu”, pretože sa do vlákien usádza prach, ktorý sa do miestnosti dostane z okolia.

čistenie

Preto sa koberec musí neustále čistiť, čo je niekedy dodatočná práca. Ak nemáte na čistenie koberca čas, alebo sa vám do toho jednoducho nechce. Dajte si koberec vyčistiť! Ak ste z východného slovenska konkrétne z okolia Popradu, Kežmarku Spišskej Novej Vsy, či z Vysokých Tatier Grant čistiaci servis čistenie koberca urobí za vás. Zverte váš koberec profesionálom. Firma Grant ponúka hĺbkové extrakčné čistenie koberca špeciálnymi prístrojmi, ktoré vám do hĺbky vyčistia všetky nečistoty. Okrem čistenia kobercov má čistiaci servis Grant aj čistenie čalúneného nábytku, ktorý funguje na podobnom princípe ako čistenie kobercov v Poprade, ale aj strojové čistenie tvrdých podláh, či klasické pravidelné upratovanie kancelárii, bytov alebo iných miestností podľa vášho želania.

čistenie

Spoločnosť Grant pristupuje ku každému klientovi individuálne a snaží s mu vyhovieť v kvalite, ale aj cene ponúkaných služieb. Na internete náš cenník nenájdete, pretože ho prispôsobujeme každému zákazníkovi na mieru podľa dohodnutých hodín práce, druhov poskytovaných služieb, počtu našich zamestnancov a pod. Ak vás naša ponuka zaujala, stačí ak budete kontaktovať zamestnancov čistiaceho servisu Grant a dohodnete si s nimi ďalšiu spoluprácu.